sojusz ruiny uni 53

sojusz ruiny uni 53

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2007-11-08 14:38:54

Gajowy

Gość

[...]

Witam!

Nie mam propozycji ani fuzji ani żadnego paktu...

Chciałbym Ci podziękować Rozek - przypomniałeś mi o fragmencie mojego życia - o 227 dniach Ruin, o kolejnych projektach, o Likantropii, o ludziach którzy się angażowali...

Widzę że stworzyłeś sojusz. Tak się składa że na Uni53 rejestruje się już Nazgul, Banan, może i kilku innych ludzi. Mam kilka odpowiedzi na pytanie "co dalej?" ale chciałbym żebyś to Ty wysunął propozycje. Co robimy?

Gajowy z Likantropii



http://likantropia.webpark.pl/ruiny.jpg

 

#2 2007-11-16 15:47:21

rozek

Administrator

10792770
Zarejestrowany: 2007-09-26
Posty: 51
Punktów :   

Re: [...]

Nie... To ja Tobie dziękuję za sojusz stworzony na universum 15... Wiele razy próbowałem odbudować sojusz na innych uni, udało się to dopiero po roku, na uni 53... Inni powiedzą: " To tylko gra". Ja też tak myślałem dopuki nie dołączyłem się do starych, dobrych Ruin Imperium Piotrowskiego... Teraz miło wspominam Ka'tchora, Nazgula, Jack'a który jest przecież moim kuzynem, i oczywiście Ciebie, a także wszystkich innych...
Przepraszam że póżno odpisuję, bo dopiero po tygodniu... A co do Likantropii to byłem rozczarowany że dokładnie nikt tam nie zaglądał, bo przecież za czasów świetności Ruin było tam mnóstwo osób...
227 dni Ruin, które ja wcześniej opuściłem... Opuściłem Uni 15, Opuściłem Ruiny Imperium Piotrowskiego, i z tego powodu mam wyrzuty sumienia, lecz miałem wtedy 2 księżyce i codziennie ok. 10 ataków. Tak się nie dało grać, lecz ja dopiero teraz zrozumiałem co to jest OGame - to przyjażń i przyjaciele których się poznało w rzeczywistości lub w grze. Pytałeś "co dalej" - niewiem sam, ale ja mam to do siebie że ja nic nie wiem... Napisałeś że masz kilka odpowiedzi więc wypowiedz się...

Jeszcze raz dziękuję Ci za wszystko, Gajowy, za logo powyżej też...

Rozek powraca po długiej nieobecności, i musi się odbudować

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.nexiamt2.pun.pl www.enaruto.pun.pl www.2sp.pun.pl www.codinformation.pun.pl www.katalog.pun.pl